Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: Як працюватиме комплексна програма відновлення України

  • 929
Олена Шуляк: Як працюватиме комплексна програма відновлення України

Бомбосховища у кожному будинку, перенесення підприємств далі від кордону з агресором, обстеження пошкодженої нерухомості – це, зокрема, передбачатиме комплексна програма відновлення міст та сіл України після перемоги.

Про це заявила голова партії «Слуга Народу» Олена Шуляк у своїй колонці «Укрінформ».

«Комплексний багатокомпонентний підхід дасть змогу максимально ефективно організувати відбудову», – переконана вона.

Насамперед, така програма включатиме визначення конкретного переліку пошкоджених об’єктів і вивчення доцільності ремонту об’єктів чи їх нового будівництва.

«Важливе питання — чи є технічна можливість та економічна доцільність відновлення конкретного об’єкта шляхом реконструкції, капітального чи поточного ремонту? Або ремонт уже неможливий і необхідне нове будівництво. Законопроєкт № 7282 передбачає удосконалення процедури обстеження пошкодженої нерухомості — зроблено акцент на тому, які заходи необхідні для надійності та безпечної експлуатації будівлі в майбутньому. Окремо передбачена можливість сертифікації об’єкту щодо енергоефективності під час обстеження», – розповіла вона.

Надалі необхідно буде розробити план відбудови і посилити інженерний захист та безпеку.

«Ми можемо будувати споруди, транспортні та інші комунікації з підвищеним рівнем надійності. Йдеться, насамперед про бомбосховища, яких мають бути в кожному будинку, стати безпечнішими та комфортнішими. Є відповідний міжнародний досвід, який потрібно вивчати», – зауважила Олена Шуляк.

Важливими у програмі відновлення стануть такі кроки, як визначення фінансування відновлення населеного пункту, переосмислення призначення територій і перенесення потужностей підприємств подалі від кордону з країною-агресором.

«Перенесення підприємств можливе, зокрема із безпекових питань. Особливо це стосується підприємств військово-промислового комплексу, а також інших стратегічних підприємств, які можуть стати ціллю для ворожих атак. У фокусі — як розміщення таких та інших підприємств далі від кордону з державою-агресором, так і їх винесення за межі населених пунктів», – пояснила народна депутатка «Слуги Народу».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy