Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: Вже цього року в Україні створять Фонд ліквідації наслідків збройної агресії

  • 396
Олена Шуляк: Вже цього року в Україні створять Фонд ліквідації наслідків збройної агресії

Верховна Рада ухвалила в цілому законопроєкт №8027, який надає можливості швидко ремонтувати пошкоджене обстрілами житло та критичну інфраструктуру. Про це повідомила голова політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

«За рахунок коштів Фонду можна буде будувати, реконструювати, реставрувати та робити капітальний ремонт пошкодженого житла й громадських будівель з врахуванням вимог безпеки. Важливо, що з Фонду виділятимуть гроші й на ремонт об’єктів критичної інфраструктури, що надають послуги водо- та теплопостачання, які були пошкоджені внаслідок російських обстрілів», – пояснила Шуляк.

Вона додала, що держава подбала й про забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб, які втратили домівки внаслідок воєнних дій.

«За кошти Фонду також будуть реконструювати та проводити капітальний ремонт будівель для забезпечення житлом переселенців, які втратили його внаслідок воєнних дій», – наголосила очільниця партії.

Олена Шуляк повідомила, що Фонд наповнюватиметься за рахунок конфіскованих коштів рф та її резидентів, а його звітність буде прозорою і у публічному доступі.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy