Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: Всі, хто потребує субсидій, обов'язково їх отримають

  • 10123
Олена Шуляк: Всі, хто потребує субсидій, обов'язково їх отримають

Всі громадяни, яким потрібна субсидія, обов’язково її отримають. У разі потреби Верховна Рада передбачить додаткові кошти на цю програму.

Про це заявила народна депутатка, заступниця голови фракції «Слуга Народу» Олена Шуляк в ефірі телеканалу «Україна 24».

Витрати на субсидії з оплати ЖКП у проєкті Держбюджету-2022 передбачено розміром у 38,38 млрд грн. За словами депутатки, це не остаточна сума, адже наразі парламентарі саме доопрацьовують проєкт документу. Втім, наголосила Олена Шуляк, у разі потреби Верховна Рада виділить додаткові кошти на субсидії громадянам.

«Наразі ми саме перебуваємо у бюджетному процесі, тому яка остаточна сума буде затверджена – ще не відомо. Але хочу заспокоїти українців: всі ті люди, які потребують субсидій, обов’язково їх отримають. Якщо потрібно буде ухвалити зміни до бюджету та передбачити додаткові кошти на субсидії – Верховна Рада обов’язково ухвалить рішення, щоб ці гроші були», – наголосила депутатка.

Олена Шуляк також нагадала, що уряд вдосконалив процедуру нарахування субсидій та запровадив серйознішу верифікацію громадян – аби субсидії отримували ті, хто справді їх потребує.

«Коли уряд робив перегляд методики надання субсидій, виявилося, що деякі субсидіанти мають по кілька машин, квартир, колосальні кошти на своїх рахунках і вони точно не потребують цих субсидій. А ті люди, яким вони справді необхідні – навпаки, не могли їх отримати через певні складнощі процедури. Тому була змінена взагалі методика нарахування субсидій, відбувалася серйозніша верифікація людей», – додала депутатка.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy