Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: ВР вдосконалює порядок виплати військових пенсій

  • 407
Олена Шуляк: ВР вдосконалює порядок виплати військових пенсій

Парламент ухвалив за основу законопроєкт №7337, який надає можливість вибору банку для отримання військових пенсій, бо донині їх можна було нараховувати лише через Ощадбанк.

Про це повідомила голова партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

«Особам, які мають право на пенсійне забезпечення згідно із Законом «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», пенсії виплачуються органами Пенсійного фонду України через установи Ощадбанку за місцем фактичного проживання пенсіонера. Цим пенсіонерам пенсії виплачуються органами Пенсійного фонду України за місцем фактичного проживання пенсіонера незалежно від реєстрації місця проживання», – розповіла вона.

Олена Шуляк також нагадала, що 16 травня відбулося засідання Головного комітету, на якому було запропоновані додаткові уточнення, а саме:

✅ Виплата пенсій, у тому числі додаткових пенсій, доплат, надбавок та підвищень до них, компенсаційних виплат, встановлених законодавством, особам, які мають право на пенсію за цим Законом, забезпечується за рахунок коштів Держбюджету.

✅Пенсія особам, які мають право на пенсію за цим Законом, виплачується органами Пенсійного фонду України щомісяця, у строк не пізніше останнього числа місяця, за який виплачується пенсія, виключно в грошовій формі за зазначеним у заяві місцем фактичного проживання пенсіонера в межах України.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy