Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: Впровадження надійної системи пенсійних накопичень — це забезпечення гідної старості

  • 345
Олена Шуляк: Впровадження надійної системи пенсійних накопичень — це забезпечення гідної старості

У Верховній Раді зареєстровано законопроєкт №9212 про загальнообов’язкове накопичувальне пенсійне забезпечення, який дозволить здійснювати громадянам додаткові індивідуальні пенсійні накопичення на старість. Солідарна пенсійна система, за якою роботодавці платять внески за працівника до Пенсійного Фонду України, при цьому залишиться.

Про це повідомила голова політичної партії «Слуга Народу», голова Комітету ВР з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Олена Шуляк.

«Альтернативна система пенсійних накопичень запроваджуватиметься поступово та передбачає обов’язкову сплату роботодавцем пенсійних внесків за працівника. У 2023 вони становитимуть 1% від зарплати, у 2024 – 1,5%, а у 2025 році – 2%. Співфінансування держави буде у тому ж обсязі», – зазначила очільниця партії.

Олена Шуляк додала, що за бажання працюючі українці також зможуть взяти участь у сплаті додаткових коштів, що в перспективі збільшить їхні накопичення, але це не є обов’язковим.

«Сьогоднішні пенсії ніхто не зменшує і не скасовує. Накопичувальна система буде додатковою до солідарної, що гарантуватиме українцям гідні доходи на пенсії, молоді – перспективу у своїй державі, економіці – потужні внутрішні інвестиції, а політиків – позбавляє можливостей «купувати» голоси у пенсіонерів під час виборів за умовну гречку», – наголосила політик.

Народна депутатка зазначила, що на сьогодні накопичувальна пенсійна система діє у 77 країнах світу і є найбільш ефективною в сучасних демографічних реаліях.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy