Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: Власники зруйнованого житла зможуть самостійно обрати, де отримати нове помешкання

  • 1706
Олена Шуляк: Власники зруйнованого житла зможуть самостійно обрати, де отримати нове помешкання

Власники зруйнованого російськими окупантами житла зможуть самостійно обрати, де хочуть отримати нове помешкання. Такий механізм закладений у законопроєкт №7198 про відшкодування зруйнованого та пошкодженого житла, котрий наразі готується до другого читання, розповіла співавторка ініціативи, голова партії «Слуга Народу» Олена Шуляк в ефірі телеканалу «ICTV».

«Зруйновані приватні житлові будинки, садові та дачні будинки будуть відбудовуватися державою на земельній ділянці, де вони розміщувались. Що ж до квартир – на тій же ділянці, де стояв багатоквартирний будинок, може бути збудований аналогічний. Він також може бути зведений у тому ж кварталі або мікрорайоні. Але ми спеціально не обмежуємо прив’язку до місця проживання – тож люди зможуть самі обрати населений пункт, де хочуть жити», – додала вона.

За словами Олени Шуляк, населений пункт, де громадянин отримає відбудоване житло, має відповідати тому населеному пункту, де він жив до війни, за певними характеристиками. Зокрема – за кількістю населення. Адже вартість квадратних метрів у мегаполісі та в невеликому місті суттєво різняться.

«Якщо ж людина з меншого міста захоче жити, наприклад, у Києві – ми передбачили механізм доплати за житло. Проте у нас є віра, що люди здебільшого повертатися в свої домівки», – сказала очільниця політсили.

Олена Шуляк також розповіла, що законопроєкт передбачає компенсацію за зруйновані приватні будинки, квартири, а також недобудовані об’єкти – але тільки якщо в них вже були зведені несучі та зовнішні огороджувальні конструкції.

«Тобто компенсація буде надана лише у випадку, якщо у пошкодженому/знищеному житловому будинку було побудовано всі поверхи та стіни (будована “коробка”)», – пояснила політик.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy