Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: Влада оновить приймальні відділення лікарень по всій державі

  • 5609
Олена Шуляк: Влада оновить приймальні відділення лікарень по всій державі

Влада оновить мережу приймальних відділень у лікарнях по всій Україні та добудує ті медичні об’єкти, які стали «пам’ятниками корупції». Про це повідомила голова партії «Слуга Народу» Олена Шуляк під час робочої поїздки на Житомирщину.

Йдеться зокрема про добудову хірургічного корпусу Новоград-Волинської лікарні, який почали зводити ще у 2012 році. З того часу зросли вимоги до медобслуговування населення, а також змінилися державні будівельні норми. Таким чином у хірургічному корпусі збільшили кількість поверхів з 4 до 5.

«За моєю спиною – «пам’ятник корупції». Це довгобуд з 2012 року, який роками не міг знайти фінансування. Він не зміг стати сучасним корпусом, приймати хворих, стати місцем, де б робили сучасні операції. Цей об’єкт вже включений до ДФРР. І ми сподіваємось, що за два роки це буде ще один сучасний хірургічний корпус із сучасними реанімаціями та реабілітаційним відділенням», – сказала Олена Шуляк.

Голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко уточнив, що на початку будівництва цього об’єкта вже витрачено 52 млн бюджетних коштів.
«Потреба на сьогодні – ще 123 млн грн. І в найближчі два роки хірургічний корпус, який був спроєктований в далекому 2012 році, буде добудований. Ми не лише будуємо, а й добудовуємо. Це потрібно, щоб люди отримували більш комфортні послуги – медичні і не лише», – заявив він.

Також голова партії «Слуга Народу» Олена Шуляк наголосила, що нинішня команда Президента вже довела здатність реалізовувати амбітні завдання. Прикладом є побудова мережі приймальних відділень в опорних лікарнях. Йдеться зокрема і про приймальне відділення у Новограді-Волинському.

«Це відділення, яке вже працює. Воно обслуговує і COVID-хворих. Воно забезпечене кисневими станціями на 100%. Тут нове обладнання. І все це результати Великого будівництва – за 2 роки ми маємо вже сучасне приймальне відділення, яке працює і може обслуговувати населення цілого району. А це – більше 170 тис. людей», – зазначила Олена Шуляк.

Народний депутат від «Слуги Народу», очільник Житомирської обласної організації партії Арсеній Пушкаренко розповів, що це – одне із семи приймальних відділень, яке побудували в регіоні в межах програми «Велике будівництво». Всього планується – 10.

«Це приймальне відділення справді стало приймальним. Раніше це була лише назва, а реально – реєстратура. І пацієнта, який приходив у так звану приймальню, записували в журнал, і він міг ходити весь день по різних кабінетах та поверхах поки визначали діагноз та вирішували, в яке відділення його буде направлено на лікування. Зараз цього немає», – сказав він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy