Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: Вінничина є прикладом у допомозі переселенцям

  • 320
Олена Шуляк: Вінничина є прикладом у допомозі переселенцям

Вінничина змогла прихистити найбільшу кількість переселенців та надає всі умови для релокації підприємств завдяки злагодженим діям керівництва області. Про це заявила голова політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк під час робочої зустрічі із головою Вінницької ОДА Сергієм Борзовим.

«Колеги з Вінниччини з перших днів повномасштабної російської агресії з холодним розумом, зі здоровою емпатією та у плідній співпраці з місцевою владою почали надавати допомогу нашим громадянам. Попри вибухи в Калинівці, 15-тисячний щоденний транзит переселенців в перший місяць війни, тут блискавично надавали допомогу всім, хто її потребував», – засвідчила Шуляк.

За її словами, за час повномасштабної війни Вінницька область транзитом прихистила 500 тис. переселенців. Сьогодні область просідає перше місце в Україні за кількістю офіційно зареєстрованих внутрішньо переміщених осіб – 180 тис.

«Область попіклується, щоб люди були в комфорті. Дітки з Чорнобаївки, Харкова та інших міст у вересні вже пішли до школи, а їхнім батькам допомогли з роботою, або надали фінансову підтримку», – розповіла очільниця «Слуги Народу».

Зокрема, керівництво області розмістило понад 178 тис. переселенців у приватному секторі. Також на Вінниччину релоковано 40 підприємств та 8 закладів вищої освіти.

«Тут триває життя. Тут розвиваються та наближають перемогу. Тому рада сьогодні зустрітися з керівництвом Вінницької ОВА та його командою, які організували таку колосальну роботу. Ви – приклад для всієї країни», – резюмувала Олена Шуляк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy