Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: Відтепер статус документів на будівництво можна перевірити онлайн

  • 338
Олена Шуляк: Відтепер статус документів на будівництво можна перевірити онлайн

На порталі Дія в електронному кабінеті «Моє будівництво» доступна функція перевірки статусу документів у сфері будівництва. Про це повідомила голова Комітету ВР з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, очільниця політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

«Всі документи, у яких людина вказана як замовник будівництва, відтепер можна переглянути на порталі Дія у кабінеті «Моє будівництво». Це ще один крок, який дозволить прибрати корупцію та бюрократію у сфері будівництва», – пояснила Шуляк.

За її словами, в електронному кабінеті відображаються всі документи незалежно від способу подання – через портал Дія або ЦНАП.

«Відтепер з’явилася можливість переглянути коротку інформацію про документ, а також дізнатися статус його розгляду органами будівельного контролю. Користуватися розділом можуть фізичні і юридичні особи, головне мати електронний підпис», – наголосила очільниця «Слуги Народу».

Вона додала, що у доступі є документи, які створені після липня 2020 року, коли почала працювати Єдина державна електронна система у сфері будівництва.

«З реалізацією законопроекту 5655 ми зробимо нашу сферу будівництва зручною, цифровізованою, прозорою та без хабарів. Своєю чергою, наші населені пункти отримають шанс забути про незаконні та хаотичні забудови та знищення культурної спадщини», – запевнила Шуляк.

Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила в другому читанні та в цілому законопроєкт №5655 про реформу містобудування, яка спрямована на цифровізацію будівельного ринку в Україні, впровадження контролю та високої відповідальності за порушення. Реформа сприятиме якісній, прозорій та швидкій відбудові України, а також надасть можливість міжнародним партнерам, які долучаться до фінансування відбудови країни після війни, моніторити якість виконання робіт.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy