Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: Відшкодування за зруйноване житло можна буде отримати навіть за відсутності документі, що підтверджує право власності

  • 606
Олена Шуляк: Відшкодування за зруйноване житло можна буде отримати навіть за відсутності документі, що підтверджує право власності

Українці, які мають зруйноване або пошкоджене внаслідок війни житло, матимуть право на отримання від держави компенсації.

Зокрема, йдеться і про тих, хто не отримав документу, що підтверджує право власності, до вторгнення та не має відповідних внесених даних в державних реєстрах.

Про це розповіла голова партії «Слуга Народу» Олена Шуляк на телеканалі Рада.

«Якщо до державних реєстрів не внесено право власності на квартиру чи будинок, можна буде його встановити через суд за скороченою процедурою», – пояснила вона.

Наразі, повідомила Олена Шуляк, відповідний законопроєкт №7198 пройшов 1 читання і триває робота до 2 читання. Також напрацьовуються методи оцінки, тобто як відбуватиметься розрахунок відшкодування за житло.

Голова партії вкотре зауважила, що ця ініціатива наразі стосується фізичних осіб. І йдеться про відшкодування квадратними метрами (обмеження до 150 кв. м, але ця норма може змінитись) в разі втрати житла та виділення коштів на ремонт, якщо житло пошкоджено.

«Нагадаю, що в застосунку «Дія» вже є можливість подати інформаційне повідомлення і зазначити всю необхідну інформацію про ваше житло», – додала народна депутатка.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy