Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: відкривається можливість використовувати житловий сертифікат в іпотечному кредитуванні

  • 247
Олена Шуляк: відкривається можливість використовувати житловий сертифікат в іпотечному кредитуванні

Парламент ухвалив законопроєкт №10208 у першому читанні, що відкриває можливість вносити житлові сертифікати як частину оплати у програмі доступного іпотечного кредитування єОселя. Про це в ефірі Українського радіо розповіла співавторка законопроєкту, голова парламентського комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, голова партії «Слуга народу» Олена Шуляк.

«На сьогодні людина, в якої зруйноване житло, самостійно обирає і населений пункт, де вона хоче мати своє нове житло, свою нову домівку. Людина самостійно обирає і тип свого житла. Вона може обрати квартиру на вторинному ринку. Вона може обрати вже готовий збудований будиночок. І, звичайно, ми даємо можливість, щоб людина могла використати свій житловий сертифікат, якщо вона вирішить інвестувати в первинну нерухомість І цим новим законом, новими змінами ми даємо також можливість використовувати житловий сертифікат і в іпотечній програмі єОселя», – розповіла Олена Шуляк.

Народна депутатка пояснила, що житлові сертифікати можна буде використовувати як перший великий внесок, щоб отримати потім житло під певні пільгові відсотки.

«Військовослужбовці, їхні сім’ї отримують пільгову ставку 3%. Ми знаємо, що всі інші громадяни, певні категорії людей можуть отримувати пільгову ставку 7%. І розуміємо, наскільки зараз важливо державі підтримувати своїх людей, які залишилися без житла. А все для того, щоб вони залишилися в Україні, працювали в Україні, створювали тут робочі місця, сплачували податки. Бо ми пам’ятаємо, що всі податки, які сплачує сьогодні український бізнес, йдуть на фінансування Збройних Сил України. А ті гроші, які нам надають сьогодні міжнародні партнери, не можуть використовуватися для армії. Українські податки українських підприємств якраз те, що треба, щоб підтримувати нашу армію, наше військо», – резюмувала Олена Шуляк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy