Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: Від молоді залежить те, як виглядатиме Україна після перемоги

  • 217
Олена Шуляк: Від молоді залежить те, як виглядатиме Україна після перемоги

Молодіжне крило партії «Слуга Народу» є потужним кадровим потенціалом для майбутнього відновлення країни. Про це сказала голова Комітету ВР з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, очільниця політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк під час зустрічі з представниками ЗеМолодіжки.

«Сьогодні наша ЗеМолодіжка – це дійсно найбільше політичне комюніті. Його ядро, яке сформувалося три роки тому, залишається частиною спільноти. Вона росте, розвивається, працює. І саме від молоді залежить те, як виглядатиме наша країна після перемоги: як швидко відновлюватиметься, як швидко буде вливатися в європейську спільноту», – зазначила очільниця «Слуги Народу».

Вона додала, що зараз ЗеМолодіжка розпочинає низку тренінгів та комунікацій про процеси, які відбуваються в ЄС, адже у майбутньому молодь представлятиме українські інституції в Європі.

«Ми хочемо, щоб у нас був справжній кадровий резерв, тому що величезна кількість людей буде потрібна на всіх рівнях. Наше завдання сформувати з молодіжного крила основу, тих людей, які будуть займатися політичними процесами. І коли відбудуться перші післявоєнні вибори, ЗеМолодіжка стане основою нового кадрового потенціалу, який виконає все обіцяне», – наголосила Шуляк.

Очільниця партії зауважила, що зараз представники ЗеМолодіжки працюють в молодіжних радах, в органах місцевої влади, створюють найбільші гуманітарні фонди в Україні, займаються волонтерством. І внесок кожного надзвичайно важливий.

«Не здавайтеся, обстоюйте свої ініціативи, втілюйте в життя найсміливіші проєкти – ми будемо поряд. З вами Україна стане кращою», – закликала Шуляк представників молодіжного крила партії.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy