Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: Весна цього року стане своєрідним бумом для відновлення приватних будинків на власних ділянках українців

  • 119
Олена Шуляк: Весна цього року стане своєрідним бумом для відновлення приватних будинків на власних ділянках українців

Уже у травні цього року технічно буде відкрита можливість, коли можна буде брати цільові гроші і витрачати їх на будівельні матеріали, на придбання будівельних робіт для відбудови приватних будинків українців на їхніх власних земельних ділянках. 

Про це заявила голова партії «Слуга Народу» Олена Шуляк, перебуваючи у Мощуні, де два роки тому велися важкі бої і вирішилась доля Києва та України. 

«Ми очікуємо, що весна цього року буде своєрідним будівельним бумом,  коли люди зможуть відновлювати свої будинки, зруйновані ворогом, на власних ділянках», – сказала вона. 

Голова партії зауважила, що на сьогодні гостомельська громада перебуває в трійці за кількостю заяв на знищене житло. 

Так з 800 поданих заяв за зруйновані будинки, де люди хочуть отримати не житлові сертифікати, а відбудовуватися безпосередньо на власних ділянках, де було руйнування, 500 вже розглянуто.

За її словами, наприклад, село Мощун сьогодні відбудовується. Нещодавно за програмою єВідновлення запущено етап для тих, хто прагне відбудувати свої приватні будинки на ділянках, де вони колись стояли. Це має стимулювати процес відновлення, переконана вона. 

«І вже цього літа у Мощуні та багатьох інших українських селах, побитих ворогом, будуть активно відновлюватися домівки. Село має стати прикладом на шляху відбудови та відновлення. І хоча цей шлях може бути складним, але населений пункт обов’язково заживе з новими силам. Це стане віддзеркаленням всієї України – країни, яка підноситься після найважчих випробувань», – підсумувала  Олена Шуляк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy