Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: Верховна Рада закликала міжнародні організації та парламенти світу визнати Голодомор

  • 249
Олена Шуляк: Верховна Рада закликала міжнародні організації та парламенти світу визнати Голодомор

Верховна Рада ухвалила постанову у зв’язку з 90-ми роковинами Голодомору 1932–1933 років в Україні. Про це повідомила голова Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Олена Шуляк.

«Штучно створений радянським тоталітарним режимом Голодомор став зброєю масового знищення українського народу. Його мета є очевидною: придушення прагнень до побудови самостійної держави, знищення української нації, її ідентичності, історії та культури», – зазначила Олена Шуляк.

Народна депутатка додала, що через 90 років росія не змінила своєї мети, а штучний голод залишається одним зі знарядь кремля не лише проти України, а й всього світу.

«Пошкодження портової інфраструктури, блокування експорту українського збіжжя та його знищення, перетворення родючих українських земель на поле бою: такі ворожі дії москви свідомо поглиблюють глобальну продовольчу кризу в сьому світі», – наголосила Олена Шуляк.

Голова комітету відзначила, що на відміну від 1932–1933 років, сьогодні Україна бореться з російським імперіалізмом не на одинці, а разом з партнерами.

«Наразі вже 28 держав світу визнали Голодомор в Україні актом геноциду. Ми безмежно вдячні за підтримку та допомогу у цей важкий. Саме завдяки нашому єднанню, країні-агресору не вдасться повторити геноцид, що відбувся 90 років тому», – переконана Олена Шуляк.

Верховна Рада вкотре закликала міжнародні організації та парламенти держав світу визнати Голодомор 1932-1933 років в Україні геноцидом українського народу.

«Визнання Голодомору стане сигналом тим політичним режимам, які хочуть вдатися до нових актів геноциду, та буде вагомим внеском у справу забезпечення мирного і безпечного майбутнього», – резюмувала Олена Шуляк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy