Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: В Україні створять Фонд ліквідації наслідків збройної агресії

  • 590
Олена Шуляк: В Україні створять Фонд ліквідації наслідків збройної агресії

Верховна Рада ухвалила законопроєкт № 8027, який передбачає створення Фонду ліквідації наслідків збройної агресії. Про це повідомила голова політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

«Наразі негайного відновлення потребують пошкоджені 1463 об’єкти житлово-комунального господарства, 829 закладів освіти, 301 медичний заклад, 3838 житлових будинків. Гроші на це надходитимуть з Фонду», – заявила Шуляк.

Вона пояснила, що Фонд наповнюватимуть за рахунок коштів, отриманих від примусового вилучення майна рф та її резидентів в Україні.

«Це дозволить фінансувати будівництво та ремонт цивільних споруд, реконструкцію та капітальний ремонт об’єктів інфраструктури, ремонт будівель для переселенців, закупівлю транспорту для шкіл, медзакладів та комунальних підприємств», – сказала очільниця «Слуги Народу».

Голова партії додала, що кошти Фонду також використовуватимуть на придбання готового житла для тих, хто залишився без домівки через російські обстріли, на роботу центрів ветеранського розвитку та фінансування їхніх проєктів.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy