Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: В Україні стартував проєкт Конгресу Ради Європи з підтримки місцевого самоврядування

  • 295
Олена Шуляк: В Україні стартував проєкт Конгресу Ради Європи з підтримки місцевого самоврядування

Конгрес місцевих та регіональних влад Ради Європи розпочав проєкт «Посилення багаторівневого врядування, демократії та прав людини на місцевому рівні в Україні» в рамках Плану Дій Ради Європи для України «Стійкість, відновлення та реконструкція» на 2023-2026 роки. Про це розповіла голова політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк по завершенню онлайн-зустрічі парламентарів, представників ОМС, членів української делегації в Конгресі Ради Європи з генсекретарем Конгресу Метью Морі.

За словами Олени Шуляк, учасники заходу обговорили стратегічну діяльність в рамках проекту.

«Ми вдячні Раді Європи за те, що цей проєкт відбувається, за те, що він розпочався вже сьогодні, у важкі для України дні та тижні. Це черговий знак того, що наші союзники і партнери – з нами. Що вони вірять в Україну, в нашу перемогу і нашу здатність реформуватися, змінюватися на краще», – сказала Шуляк.

Проєкт «Посилення багаторівневого врядування, демократії та прав людини на місцевому рівні в Україні» передбачає підтримку взаємодії між різними рівнями влади, захист прав людини на місцевому рівні, залучення представників громадянського суспільства до місцевого самоврядування.

«Саме місцеве самоврядування повинно відігравати провідну роль у плануванні розвитку громад і територій, мати чітку візію майбутнього – які інфраструктурні рішення та економічна політика дозволять зробити розвиток громад швидким і ефективним. А також забезпечувати інклюзивність процесу відновлення, його спрямованість на врахування та захист інтересів всіх громадян України», – запевнила очільниця «Слуги Народу».

Вона також зауважила, що розвиток кожної української громади буде надійною запорукою розвитку всієї країни.

«Це важливо ще й тому, що процес відновлення йде синхронно із процесом європейської інтеграції України. І таким чином, проект з посилення багаторівневого врядування, демократії та прав людини на місцевому рівні стане складовою просування України до ЄС», – підсумувала Шуляк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy