Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

єВідновлення набирає обертів: навесні в Україні прогнозують будівельний бум

  • 204
єВідновлення набирає обертів: навесні в Україні прогнозують будівельний бум

Українці вже обміняли 500 житлових сертифікатів на квадратні метри та отримали свої довгоочікувані домівки. Це свідчить про те, що програма єВідновлення набирає обертів.

Про це в ефірі Українського радіо розповіла голова парламентського комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, голова партії «Слуга народу» Олена Шуляк.

Вона уточнила, що не всі власники зруйнованого війною житла хотіли користуватися житловими сертифікатами.

«Власники приватних будинків чекали, коли розпочнеться цільова програма і можна буде отримати грошові кошти та витратити їх або на будівельні роботи, або на будівельні матеріали й відбудувати свій будинок на тій земельній ділянці, де стояла домівка раніше».

Народна депутатка спрогнозувала, що навесні в Україні буде спостерігатися невеличкий будівельний бум, коли українські сім’ї будуть відновлювати свої приватні будинки на земельних ділянках.

«Я дуже багато зараз подорожую регіонами, зустрічаюсь з представниками і комісій, які створені при органах місцевого самоврядування, і безпосередньо з тими людьми, хто вже має досвід отримання житлових сертифікатів та взагалі роботи з компенсаційною програмою. У людей величезне бажання відбудовуватися саме там, де такі будинки були», – резюмувала Олена Шуляк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy