Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: Уже згенеровано понад 2 тис. житлових сертифікатів на компенсацію за зруйноване житло

  • 126
Олена Шуляк: Уже згенеровано понад 2 тис. житлових сертифікатів на компенсацію за зруйноване житло

Станом на сьогодні вже згенеровано 2221 житловий сертифікат на суму в понад 4 млрд грн.

Про це розповіла голова партії «Слуга Народу», очільниця комітету з питань містобудування Олена Шуляк.

«Наразі маємо понад 600 бронювань коштів і це вже люди, які перебувають в процесі оформлення угоди. Насправді, ми розраховували, що темпи будуть вищі. Проте розуміємо, що є проблема – не в усіх українців, у яких пошкоджене або зруйноване житло, внесені правовстановлюючі документи до державного реєстру речових прав», – зауважила вона і порадила людям звертатись до державного реєстратора, до нотаріуса, до ЦНАПу і вносити дані про право власності вашого житла, після чого процес отримання компенсації відбуватиметься швидше.

Олена Шуляк нагадала, що реєстр речових прав запрацював у 2013 році. Велика кількість власників житла мають паперові документи, але вони не внесені до реєстру речових прав, додала народна депутатка.

«Також бачимо тенденцію: українці, у кого зруйновані приватні будинки, не подаються на отримання житлового сертифіката, а очікують старт наступного етапу програми, коли будуть видавати цільові кошти, щоб відбудувати будинок на тій ділянці, де він був зруйнований.
Приватний сектор пошкоджений не менш, ніж багатоквартирні будинки. Як тільки уряд надасть можливість і ми чекаємо від Мінцифри відкриття технічної можливості, кількість заяв і звернень буде інтенсивнішою», – переконана голова партії.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy