Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: Усуваємо перешкоди у створенні та діяльності ОСББ

  • 282
Олена Шуляк: Усуваємо перешкоди у створенні та діяльності ОСББ

Недосконалість чинного законодавства призводить до того, що мешканцям багатоповерхових будинків складно створити ОСББ та ефективно обслуговувати житло. Тому парламент має остаточно ухвалити законопроєкт №7029, який врегулює ці питання.

Про це повідомила голова Комітету ВР з питань організації держвлади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, очільниця політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

«Наразі в Україні у близько третини багатоквартирних будинків мешканці не можуть визначити форму управління, оскільки ускладнена процедура створення та роботи ОСББ заважає їх сформувати», – повідомила Шуляк.

Вона додала, що така ситуація не тільки заважає створенню ОСББ та їхніх асоціацій, але й не дає оперативно приймати рішення про управління будинком. Зокрема це один з факторів, який не дозволяє мешканцям брати участь у програмах Фонду енергоефективності та заощаджувати кошти на енергоносіях.

«Законопроєкт № 7029 значно спростить управління багатоквартирними будинками, зробить цей процес швидким та прозорим через використання електронних інструментів. Також він усуває передумови до неоднозначного трактування чинного законодавства певними держструктурами», – запевнила очільниця «Слуги Народу».

За її словами, парламент підтримав цей законопроєкт у першому читанні, профільний комітет вже підготував його до другого читання й найближчим часом документ винесуть на розгляд у сесійну залу.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy