Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: Українці вже подали 135 тисяч повідомлень про пошкоджене чи зруйноване житло

  • 653
Олена Шуляк: Українці вже подали 135 тисяч повідомлень про пошкоджене чи зруйноване житло

Українці вже подали 135 тисяч інформаційних повідомлень про пошкоджене чи зруйноване житло, а загальна площа такого житла наразі складає 9 мільйонів 401 тис. метрів.

Про це повідомила очільниця партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

«Запуск процесу компенсації такого житла в Україні планується вже незабаром, не чекаючи на міжнародні суди та отримання репарацій. Це передбачено нашим законопроектом №7198 про відшкодування пошкодженого та зруйнованого житла, який готується до другого читання» – наголосила вона під час сьогоднішньої зустрічі з компаніями Європейської Бізнес Асоціації.

Нагадаємо, інформаційне повідомлення про пошкоджене майно можна подати в електронній формі через застосунок «Дія», або у паперовій через ЦНАПи/нотаріусів.

Законопроєкт №7198 передбачає, що компенсацію можна буде отримати за зруйновані приватні будинки, квартири, а також недобудовані об’єкти – але тільки якщо в них вже були зведені несучі та зовнішні огороджувальні конструкції.

«Нове житло має бути аналогічної житлової площі, але не більше 150 кв м; у тому ж населеному пункті або за бажанням іншому, але аналогічної категорії. Можна отримати житло вищої вартості, профінансувавши різницю самостійно. Можна обрати забудовника з-поміж тих, хто підписав договір з розпорядниками фонду. Компенсація на ремонт визначається за результатами оцінки. Гранична сума компенсації не може перевищувати вартості будівництва нового житла», – додала Олена Шуляк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy