Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: Українці мають перезимувати спокійно і без захмарних витрат

  • 10650
Олена Шуляк: Українці мають перезимувати спокійно і без захмарних витрат

Влада зацікавлена в тому, щоб українці перезимували спокійно і без захмарних витрат на комунальні послуги. Тому зробить усе необхідне, щоб країна пройшла опалювальний сезон без проблем.

Про це заявила народна депутатка, заступниця голови фракції «Слуга Народу» Олена Шуляк.

«На жаль, Росія продовжує розхитувати ситуацію в енергитичній сфері, намагаючись спровокувати рекордне зростання ціни на газ. Втім, українці мають бути впевнені: якщо тарифи і підніматимуть, то в розумних межах. Влада зробить все необхідне, щоб наша країна пройшла цей зимовий сезон без проблем. Уряд уже працює над всіма можливими сценаріями розвитку подій, тому за потреби незахищені верстви населення матимуть гідну підтримку від держави», – наголосила депутатка.

Олена Шуляк також зазначила, що завдяки ініціативі Президента Зеленського в Україні впроваджено фіксований річний тариф на газ для населення в розмірі 7,96 грн за куб. Така вартість є вдвічі нижчою за ринкову. Цей інструмент захищає українців від надзвичайно високих цінових коливань.

Крім того, нагадує Олена Шуляк, місцеві органи мають достатні повноваження для формування диференційованих тарифів на тепло залежно від категорії споживачів. Так вони зможуть зберегти чинний тариф на тепло для населення.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy