Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: Україна здатна виробляти майже всі будматеріали для відбудови

  • 63
Олена Шуляк: Україна здатна виробляти майже всі будматеріали для відбудови

90% будівельних матеріалів, які будуть необхідні Україні для відбудови, можна виробляти в Україні. На цьому наголосила голова Комітету ВР з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку і містобудування, очільниця партії «Слуга Народу» Олена Шуляк на конференції «Відбудова України. Чому не слід відкладати до перемоги».

«Минулого року USAID разом з Укрзовнішекспертизою проводили дослідження, яке показало – 90% будівельних матеріалів, які нам потрібні для відбудови, можна виробляти в Україні. І це дуже добре», – запевнила Шуляк.

За її словами, дослідження також виявило низку будівельних матеріалів, які в процесі відбудови будуть в дефіциті – скло, бетон, цемент, профіль ПВХ.

«Для того, щоб відбудувати лише частину інфраструктури, яка заявлена у звітах Світового банку, нам буде потрібно понад $65 млрд доларів лише на будівельні матеріали. І наше основне завдання, як влади, зробити так, щоб необхідні потужності для виробництва будівельних матеріалів знаходилися в Україні», – наголосила голова профільного парламентського комітету.

Вона додала, що за попередніми розрахунками, це додасть 100 тис. робочих місць, а також забезпечить 1 млрд доларів доданої вартості та 4,5 млрд доларів податків.

«Тому сьогодні при плануванні відбудови, коли громади починають працювати над Програмами комплексного відновлення і пропонують бізнесу варіанти розташування індустріальних парків та виробничих майданчиків, потрібно враховувати – будівельна промисловість має базуватися в Україні, розвиватися тут і працювати на Україну з мінімальним відсотком імпорту», – підсумувала Шуляк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy