Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: Україна збільшує податки для компаній, які продовжують працювати в РФ

  • 464
Олена Шуляк: Україна збільшує податки для компаній, які продовжують працювати в РФ

Парламент підтримав у першому читанні законопроєкт №7232, який передбачає підвищення на 50% податків для компаній, які продовжують працювати в РФ.

Про це повідомила голова партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

«Ми не говоримо про якісь репарації чи фіскальні інтереси, ми говоримо і вимагаємо справедливості. Якщо ви продовжуєте фінансувати війну РФ в Україні, будьте готові до нових реалій – більших податків», – сказала вона.

Як пояснила голова партії, на тлі масового виходу з російського ринку міжнародних компаній, які не хочуть спонсорувати війну РФ в Україні, деякі корпорації продовжують працювати в Росії та сплачувати податки до бюджету агресора. При цьому вони тиснуть на свої підрозділи в Україні.

«Жодні міжнародні конвенції не обмежують право держави вводити в дію такі закони, які вона вважає за необхідне, щоб здійснювати контроль за користуванням майном відповідно до загальних інтересів або для забезпечення сплати податків чи інших зборів або штрафів», – пояснила Олена Шуляк.

Що змінюється
● Міжнародні компанії, підрозділи якої продовжують працювати в Росії, оподатковуються з коефіцієнтом 1,5 до ставок податку на прибуток підприємств, екологічного податку, ренти і податку на майно.
● Суб’єкти господарювання, що пов’язані економічними зв’язками з державою-агресором, подають відповідне повідомлення для застосування збільшеного податкового навантаження.
● На офіційному вебпорталі ДПС оприлюднюється перелік платників податків, які набули статусу суб’єктів господарювання, що пов’язані економічними зв’язками з державою-агресором.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy