Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: Україна сподівається на більшу підтримку з боку партнерів у реалізації програми компенсації за пошкоджене житло

  • 132
Олена Шуляк: Україна сподівається на більшу підтримку з боку партнерів у реалізації програми компенсації за пошкоджене житло

На сьогодні кошти за програмою єВідновлення виплачуються або з Фонду ліквідації наслідків збройної агресії рф, або з резервного фонду. Україні також допомагає працювати з програмою Світовий Банк, який надає кошти.

Про це повідомила голова Комітету ВР з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, очільниця партії «Слуга Народу» Олена Шуляк в ефірі телемарафону Єдиних новин.

«Україна сподівається, що цього року більше партнерів будуть фінансово долучатися до програми компенсації за пошкоджене житло, оскільки для українців надзвичайно важливо мати свою домівку замість знищеної ворогом», – зазначила Олена Шуляк.

Народна депутатка додала, що цього року очікується продовження роботи з міжнародними партнерами, які працюють над замороженням активів рф.

«Ці кошти мають використовуватись для нашого компенсаційного механізму з надання виплат людям за пошкоджене чи зруйноване житло», – наголосила Олена Шуляк.

Наразі, за її словами, немає браку коштів на реалізацію програми єВідновлення, оскільки заяви від громадян надходять планомірно.

«На сьогодні вже більше ніж 6 мільярдів гривень виплачено на такі компенсації. Кожна людина під отриманий сертифікат бронює кошти, які зберігаються за нею впродовж 30 днів. За цей час потрібно укласти відповідну нотаріальну угоду, після чого кошти перераховуються на рахунок продавця нерухомості. Якщо впродовж 30 днів людина не скористалася цією можливістю, така можливість переходить до наступної у черзі людини», – резюмувала Олена Шуляк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy