Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: Україна розірвала угоду про спільний контроль на кордоні з росією

  • 191
Олена Шуляк: Україна розірвала угоду про спільний контроль на кордоні з росією

Верховна Рада денонсувала угоду про співробітництво під час здійснення спільного контролю на російсько-українському кордоні.

Про це повідомила голова Комітету ВР з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, очільниця політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

«Народні депутати припинили дію Угоди між Кабінетом Міністрів та урядом рф, яка визначала основи співробітництва під час здійснення спільного контролю, пов’язаного з перетинанням українсько-російського державного кордону особами, транспортними засобами, а також з переміщенням через нього товарів. Відповідний контроль здійснювався з 2012 року», – зазначила вона.

Олена Шуляк наголосила, що цей процедурний крок є логічним продовженням процесу розірвання будь-яких угод та договорів з ворогом, навіть якщо вони залишилися лише на папері.

«Дипломатичні ж відносини з росією Україна розірвала 24 лютого 2022 року – у перший день нападу росіян. Відтоді ми в одноосібному порядку поступово виходимо із двосторонніх угод з агресором та її союзником. Це здійснюється з метою захист національних інтересів України та національної безпеки України. З країною, яка порушує нашу територіальну цілісність і наші кордони не може бути жодних угод, зокрема і частині спільного контролю над державним кордоном», – підсумувала голова партії.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy