Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: Україна посилює санкцій проти співпраці з росією на ринку будматеріалів

  • 565
Олена Шуляк: Україна посилює санкцій проти співпраці з росією на ринку будматеріалів

В Україні планують запровадити обов’язкове маркування будівельної продукції, виробники якої пов’язані економічними зв’язками з росією. Це допоможе послабити економіку агресора. Про це заявила голова партії «Слуга Народу», ініціатор відповідного законопроєкту № 7618, який зараз є на опрацюванні в профільному комітеті, Олена Шуляк.

«Ще з початку повномасштабного вторгнення багато міжнародних компаній пішли з російського ринку, але так вчинили далеко не всі. Історія про вибір між прибутками та моральним аспектом роботи в росії залишається актуальною й досі. Це стосується і виробників будівельних матеріалів. Працюючи там, вони продовжують сплачувати мільйонні податки та наповнювати бюджет агресора», – пояснила вона.

Отримані кошти йдуть на літаки, танки та ракети — загалом на війну проти України, вбивства наших військових, атаки на цивільну інфраструктуру та звичайних громадян. Для таких представників ринку, держава має створити умови, які б впливали одночасно й на їхню репутацію, і на їхні прибутки, переконана Олена Шуляк.

Так, документ пропонує встановити взаємодію між Реєстром та Єдиною державною електронною системою у сфері будівництва. Тобто якщо виробник будматеріалів матиме статус суб’єкта господарювання, що пов’язаний економічними зв’язками з державою-агресором, на його рекламу будуть накладені обмеження. Буде заборонено її розповсюдження без інформації про найменування виробника та його зв’язки з росією.

Зокрема йдеться про обов’язкове:

  • розміщення такої інформації на рекламних засобах — вона має займати не менше ніж 15% площі усієї реклами;
  • відповідне позначення на самій продукції — порядок маркування визначатиметься урядом.

«До того ж будь-який громадянин чи представник будівельного бізнесу, власноруч зможе карати недоброчесних виробників найбільш ефективним інструментом — гривнею. Також суспільний розголос на внутрішньому та на міжнародному ринках може змінити рішення компанії на користь відмови від роботи в країні-терористі. Ми маємо тиснути на агресора всіма доступними нам способами. Переконана, що такі санкції мають бути розповсюджені щодо компаній-представників не лише ринку будматеріалів, але й решти галузей», – підсумувала голова партії.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy