Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: Україна очікує від НАТО конкретних рішень щодо євроатлантичної інтеграції

  • 148
Олена Шуляк: Україна очікує від НАТО конкретних рішень щодо євроатлантичної інтеграції

Верховна Рада звернулася до учасників Саміту Організації Північноатлантичного договору, який відбудеться у Вільнюсі (Литовська Республіка) 11 липня 2023 року.

Про це повідомила голова Комітету ВР з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, очільниця політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

«Напередодні Саміту НАТО важливо донести до держав-членів нашу чітку позицію щодо євроатлантичної інтеграції та почути від них чіткі рішення щодо цього питання», – зазначила очільниця партії.

Народні депутати запропонували учасникам Саміту підтримати «Формулу мир» президента Володимира Зеленського, яка складається з 10 пунктів: радіаційна і ядерна безпека, продовольча безпека, енергетична безпека, звільнення всіх полонених і депортованих, виконання Статуту ООН і відновлення територіальної цілісності України та світового порядку, виведення російських військ і припинення бойових дій, повернення справедливості, протидія екоциду, недопущення ескалації та фіксація закінчення війни.

«Серед всіх запропонованих мирних планів для України, єдиним прийнятним залишається Формула миру Президента України, яка спрямовану на встановлення всеосяжного, справедливого та сталого миру в України для глобальної безпеки. Крім того, створення механізму кризових консультацій щодо ситуації в Україні на основі принципів статті 4 Вашингтонського договору дозволить проведення консультацій у разі загрози територіальної цілісності, політичної незалежності або безпеці України чи будь-якої з держав – членів НАТО», – зазначила Олена Шуляк.

Вона додала, що звернення є черговим кроком до зміцнення загальної позиції міжнародної спільноти у протистоянні агресивним діям і намірам рф та сприятиме досягненню консенсусу серед держав – членів НАТО щодо євроатлантичної інтеграції України.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy