Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: У війні з агресором Україна бореться на військовому, дипломатичному та економічному фронтах

  • 872
Олена Шуляк: У війні з агресором Україна бореться на військовому, дипломатичному та економічному фронтах

Зараз Україна бореться одразу на трьох фронтах: військовому, дипломатичному та економічному. Влада на всіх рівнях – від місцевого до центрального – докладає зусиль, аби наблизити нашу перемогу на кожному з фронтів.

Про це заявила голова партії «Слуга Народу» Олена Шуляк під час робочого візиту на Волинь.

«На військовому фронті йдуть важкі бої. Наші військові захищають майбутнє України, цілої Європи та світу. Всі наші сили мають направлятися на допомогу ЗСУ. Партійні офіси перетворилися на гуманітарні, логістичні хаби. Парламент працює як єдина оборонна коаліція. Це все наближає нашу перемогу», – наголосила вона.

На другому фронті – дипломатичному – наші дипломати відстоюють якнайшвидше надання Україні статусу кандидата на вступ до Європейського Союзу. А також працюють над тим, аби дедалі більше країн і компаній відмовлялися від співпраці з окупантом.

« За 2 місяці ми сподіваємося отримати статус кандидата на вступ до ЄС. Поки що є країни, які не готові до цього. Однак ми багато працюємо над тим, щоб Україна вже скоро стала членом європейської родини», – додала очільниця політсили.

На думку Олени Шуляк, украй важливо втримати третій фронт – економічний, адже від нього залежить підтримка та оснащення наших військових. А також відновлення і відбудова зруйнованих окупантами міст і сіл.

За її словами, поки що неможливо точно оцінити обсяг руйнувань. ВЦА збирають інформацію, громадяни надсилають заявки про пошкоджене або знищене житло в Дію.

«Однак уже зараз можна сказати, що відбудова країни потребуватиме сотень мільярдів доларів. Є країни, які готові брати шефство над нашими областями. Велика Британія – над відновленням Києва та Київської області, Данія – Миколаївської, Естонія також може взяти шефство над відновленням одного з регіонів. Що більше буде таких прикладів – то більше країн долучатиметься», – наголосила Олена Шуляк.

Ще один важливий виклик –повернути в Україну наших громадян, які через російську агресію виїхали за кордон.

«Для цього ми вже зараз допомагаємо їм за кордоном, аби вони не втратили зв’язок з Батьківщиною, та паралельно будемо працювати над тим, щоб наші співвітчизники повернулися додому», – підсумувала голова “Слуги Народу”.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy