Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: Маємо чітке розуміння, як відбудувати Україну

  • 781
Олена Шуляк: Маємо чітке розуміння, як відбудувати Україну

Відновлення зруйнованих міст та містечок відбуватиметься за новими нормами планування та будівництва. Про це заявила голова політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк під час ефіру телемарафону єдиних новин.

«У нас є розуміння того, яким чином треба відбудовувати Україну, за якими правилами та підходами. Вже точно можна сказати, що нова забудова житлових, адміністративних будівель повинна мати сильний безпековий елемент. Все нове будівництво має обов’язково включати укриття, бомбосховища. Вивчаємо досвід Ізраїлю, Фінляндії, Швейцарії, щоб українці змогли убезпечити себе від бомбардувань», – сказала Шуляк.

За її словами, під час відбудови враховуватимуть помилки планування та забудови радянських часів та сучасного періоду.

«Нам не треба повторювати досвід Радянського Союзу у плануванні або досвід сучасної України, коли забували про проєктування публічних просторів, коли мало уваги приділяли інфраструктурі, особливо соціальній – були проблеми з дитсадками, школами, зеленими зонами. І коли будемо розбудовувати цілі міста, квартали в них плануватимемо так, щоб людині було комфортно», – переконана очільниця «Слуги Народу».

Також вона запевнила, що враховуватимуть курс держави на енергонезалежність, тож у новому будівництві максимально задіють технології зі збереження енергії.

Шуляк нагадала, що у чотирьох звільнених від загарбників областях вже почали відновлювати інфраструктуру – уряд виділив 1 млрд грн Київській, Житомирській, Сумській та Чернігівській областям.

«Там, де відновлення можливе, воно триватиме, але це здебільшого поточний ремонт, встановлення вікон, дверей. Про велику розбудову ще зарано говорити, зараз питання №1 – це військові дії. Тому всі зусилля направлені на максимальну допомогу армії», – констатувала очільниця «Слуги Народу».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy