Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: Цифрова платформа «Dream» – це прозорість проєктів відновлення України

  • 374
Олена Шуляк: Цифрова платформа «Dream» – це прозорість проєктів відновлення України

Цифрова платформа «Dream», яку на конференції Ukraine Recovery Conference у Лондоні презентувало Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України, дозволяє всім громадянам відстежувати інформацію про відновлення пошкоджених або знищених війною об’єктів.

Про це в ефірі Українського радіо зазначила голова Комітету ВР з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, очільниця політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

«У процес відновлення України ми максимально вкладаємо принцип, який дозволяє нашу систему відбудови робити прозорою, максимально антикорупційною. Тут нам допомагає принцип цифровізації, який ми запроваджуємо на різних рівнях. Три роки тому ми запровадили в будівництві єдину державну електронну систему, торік – запустили реєстр пошкодженого і знищеного майна», – пояснила очільниця партії.

Вона додала, що ці інструменти дозволяють громадянам, донорам, чиновникам, бізнесу мати доступ до інформації та стежити за реалізацією кожного проєкту, який є в плані відновлення.

«Тобто можна подивитися, які гроші використовувалися, як вони використовувалися, на якому етапі знаходиться той чи інший проєкт. У зв’язку з тим, що «Dream» кореспондує з іншими реєстрами, він максимально наповнений інформацією», – пояснила Олена Шуляк.

Народна депутатка додала, що під час розробки цифрового модуля, основним побажанням був підхід «усі бачать усе».

«Чим більше ти відкриваєш інформацію, тим менше можливостей для корупційних злодіянь. Тому один з основних принципів нашого відновлення, відбудови є цифровізація, щоб позбутися максимально всіх корупційних ризиків, які можуть бути при відбудові», – резюмувала Олена Шуляк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy