Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: Цього тижня парламент ухвалить законопроєкти для підвищення зарплат військовослужбовцям

  • 5978
Олена Шуляк: Цього тижня парламент ухвалить законопроєкти для підвищення зарплат військовослужбовцям

Цього тижня Верховна Рада планує ухвалити законопроєкти, необхідні для збільшення видатків на Збройні сили України та для підвищення заробітних плат військовослужбовцям. Відповідно до указу Президента про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства зарплати військовослужбовців мають зрости на 30% вже з 1 березня цього року.

Про це під час брифінгу у Верховній Раді заявила очільниця партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

«Кошти для збільшення фінансування потреб армії та зарплат військових надійдуть за рахунок ренти для компаній, що займаються видобутком газу. Відповідний законопроєкт плануємо ухвалити вже цього тижня. Всі видатки, потрібні для забезпечення військових, будуть здійснені», – наголосила Олена Шуляк.

Крім того, указ Президента передбачає створення на основі діючих інформаційних ресурсів єдиної інформаційної платформи Uаразом, яка оперативно інформуватиме громадян про реальний безпековий стан в Україні, роботу державних органів влади та заходи, які вживаються для посилення обороноздатності.

Ще одним важливим пунктом указу глави держави є прискорення створення і функціонування системи територіальної оборони. Голова «Слуги Народу» зазначила, що наразі партійні осередки перетворюються на штаби сприяння територіальній обороні та національному спротиву.

«Зараз усі партійні осередки партії «Слуга Народу» починають працювати як координаційні штаби для допомоги всім силам і органам, які задіяні в роботі тероборони. Наші обласні організації вже здійснили відповідну роботу щодо всіх проблемних моментів із підбору приміщень, роботи з комунальними службами, додаткового фінансування тощо. Залучили понад 6 тис. наших депутатів у всіх куточках України», – повідомила Олена Шуляк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy