Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: Сумський онкодиспансер має все, щоб стати одним з кращих в Україні

  • 543
Олена Шуляк: Сумський онкодиспансер має все, щоб стати одним з кращих в Україні

Сумський обласний онкодиспансер завдяки талановитому медперсоналу, реконструкції та новітньому обладнанню перетворюється на один з кращих в Україні, і вже обслуговує декілька областей.

Про це розповіла голова партії «Слуга Народу» Олена Шуляк, перебуваючи з робочим візитом на Сумщині.

За її словами, наразі в Сумській області майже 40 тисяч хворих на онкологію, а за рівнем смертності від онко, на жаль, цей регіон у трійці лідерів.

«Осучаснення онкодиспансеру дозволяє людям отримувати якісну і вчасну допомогу . Таке лікування має стати нашим пріоритетом, навіть, у часи війни»,- наголосила лідер партії, додавши, що в останні роки лікарня досить активно розвивалась: завдяки голові обласної ради представника команди “Слуги Народу” Віктора Федорченко, у комунального закладу почалося нове життя. До того ж, за підтримки нардепів від “Слуги Народу”, депутатського корпусу облради, завершили капітальний ремонт хірургічного та адміністративного корпусу, розробили проєкти облаштування території з місцями відпочинку, облаштовали бункер тощо. Окрім того, наприкінці минулого року тут з’явився і лінійний прискорювач, вартістю 60 млн грн, актуальність якого зараз зросла в рази, адже у Харкові та Чернігові такий апарат розбитий, тож пацієнти з різних тепер областей ідуть на Сумщину (до слова, таких апаратів в Україні налічується 10).

Зазначимо, що Сумський обласний клінічний онкологічний диспансер- це сім клінічних відділень на 330 ліжок, більша половина з яких хірургічного профілю. Щороку у закладі отримують висококваліфіковану медичну допомогу близько 7 тис. хворих, виконується більше 3 тис. складних оперативних втручань, більше 2 тис. хворих отримують хіміотерапію, 2,2 тис. – променеве лікування. Працює консультативна поліклініка, що приймає близько 45 тис. пацієнтів на рік.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy