Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: Створення шелтерів допоможе захистити жертв домашнього насильства у майбутньому

  • 438
Олена Шуляк: Створення шелтерів допоможе захистити жертв домашнього насильства у майбутньому

Створення спеціалізованих притулків для людей, які постраждали від домашнього насильства, дасть змогу уникнути критичних наслідків і не допустити подальше вчинення таких дій стосовно жертв.

Про це заявила голова партії «Слуга Народу» Олена Шуляк під час відкриття притулку Березівської сільської територіальної громади.

«Днями парламент ратифікував Стамбульську конвенцію. Це дуже знакова подія, на яку ми чекали 11 років. Безперечно, процес імплементації досить довгий. Але в будь-якому випадку він наближатиме Україну до цивілізованого, визнаного світом, стандарту надання допомоги, постраждалим від насильства. Це дуже важливо особливо під час війни», – пояснила вона.

Відтепер постраждалі матимуть можливість отримати безкоштовний тимчасовий притулок, у якому зможуть перебувати протягом 3 місяців, а у разі необхідності – і до 6 місяців, розповіла голова партії і подякувала першій леді Олені Зеленський за таку ініціативу — створити мережу закладів підтримки таких осіб.

«Сподіваюся, що кількість тих, кому потрібна буде допомога щороку зменшуватиметься. Бо українці — цивілізована і світла нація, яка зараз бореться за весь світ», – наголосила Олена Шуляк.

Присутній на відкритті перший віцеспікер парламенту Олександр Корнієнко позитивно оцінив те, що навіть під час війни в Україні впроваджують важливі соціальні проєкти.

За даними поліції, за минулий рік з приводу домашнього насильства звернулись 325 тис. осіб.

«Це ознака того, що сім’ї нарешті перестали замовчувати конфлікти, зауважила лідерка руху «Зе!Жінки», народна депутатка «Слуги Народу» Марина Бардіна, яка також була присутня на відкритті притулку. Вона також подякувала всім, хто організував притулок, хто працюватиме тут і реагуватиме на виклики першими.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy