Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк стала очільницею партії «Слуга Народу» – рішення з’їзду

  • 10239
Олена Шуляк стала очільницею партії «Слуга Народу» – рішення з’їзду

У понеділок, 15 листопада, XIII з’їзд партії «Слуги Народу» ухвалив рішення призначити Олену Шуляк очільницею партії.

Нагадаємо, Олександр Корнієнко склав повноваження голови партії для того, щоб зосередитися на роботі першого заступника голови Верховної Ради України. Водночас він залишиться членом партії «Слуга Народу» та братиме активну участь у діяльності політичної сили.

Олена Шуляк зараз є заступником голови Комітету Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, головою Координаційної ради з вирішення проблемних питань у сфері містобудування при Президентові України, головою МФО у Верховній Раді «За Велике будівництво».

До роботи у парламенті працювала топменеджером у девелопменті та будівництві, віцепрезидентом з фінансів української філії міжнародної організації Young Presidents’ Organization, ексчленом правління Офісу ефективного регулювання (BRDO), була співзасновницею Спілки українських підприємців (СУП), а також представником Кабінету Міністрів у Верховній Раді.

За підсумками руху «Чесно» увійшла в трійку найбільш ефективних депутатів Верховної Ради у 2020 році. Окрім того, вона є одним із ідейників реформи містобудування в Україні, якою передбачається повний перезапуск державного регулювання будівельної галузі та знищення корупції в цій сфері.


Повну біографію Олени Шуляк можна прочитати тут.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy