Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: Спадкоємці зможуть подати заяву на компенсацію за зруйноване житло ще до отримання права на спадщину

  • 397
Олена Шуляк: Спадкоємці зможуть подати заяву на компенсацію за зруйноване житло ще до отримання права на спадщину

Заява про надання компенсації за знищене війною житло може бути подана спадкоємцем власника житла ще до отримання свідоцтва про право на спадщину. У такому разі свідоцтво про право на спадщину подається додатково після його отримання.

Про це розповіла голова Комітету ВРУ з питань організації держвлади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, голова партії «Слуга Народу» Олена Шуляк, коментуючи законопроєкт № 7198, який Верховна Рада має незабаром голосувати у другому читанні.

«Ми розуміємо, що серед власників зруйнованого житла є зниклі безвісти, є загиблі на окупованих територіях. Це ускладнює юридичне оформлення права на спадщину. Тому парламент пішов назустріч спадкоємцям і передбачив у законопроєкті відповідну норму», – роз’яснила вона.

Олена Шуляк нагадала, що громадяни матимуть право самостійно обрати географічну локацію для використання житлового сертифіката. Ключовим показником тут буде лише сума коштів, яка буде співставною з вартістю знищеного майна. Вона також підкреслила, що держава виділятиме людям власні або залучені кошти, не чекаючи на репарації від росії.

Нагадаємо: 13 грудня 2022 року парламент прийняв законопроєкт №5655 про реформу містобудування, яка спрямована на цифровізацію будівельного ринку в Україні, впровадження контролю та високої відповідальності за порушення.

Реформа сприятиме якісній, прозорій та швидкій відбудові України, а також надасть можливість міжнародним партнерам, які долучаться до фінансування відбудови країни після війни, моніторити якість виконання робіт.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy