Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: «Слуга Народу» сприятиме формуванню сил тероборони в регіонах

  • 11095
Олена Шуляк: «Слуга Народу» сприятиме формуванню сил тероборони в регіонах

Партія «Слуга Народу» сприятиме формуванню сил територіальної оборони у всіх регіонах України. Відповідне доручення голова партії Олена Шуляк дала головам обласних, а також Київської та Криворізької міських організацій партії.

«Україна сьогодні розуміє всі поточні ризики та готова до будь-якого сценарію розвитку ситуації. Ми відчуваємо і цінуємо допомогу наших партнерів та друзів у світі. Але розраховуємо лише на себе. Ми здатні і спроможні зупинити будь-яку ескалацію в бік України. Наші міста і села – під надійним захистом», – зазначила вона.

За словами Олени Шуляк, Президент, уряд, Збройні сили, українська дипломатія – всі сьогодні цілодобово працюють над тим, щоб відвернути загрозу, а якщо Путін таки вирішить сунутися до нас – дати гідну відсіч і захистити свободу і незалежність країни. І партія «Слуга Народу» не залишиться осторонь цих подій.

«Ми робимо внесок у спільну справу захисту незалежності і територіальної цілісності України – у межах визначених законом можливостей та повноважень. Ми сьогодні фактично перетворюємо наші обласні організації та місцеві осередки на штаби сприяння територіальній обороні та національному спротиву», – пояснила голова партії.

У дорученні передбачається створення штабів для координації діяльності фракцій партії в місцевих радах, налагодження зв’язку з керівниками зон і районів тероборони (ТрО), забезпечення роботи колцентрів партії, роз’яснення інформації щодо організації ТрО, організація збору коштів і волонтерської допомоги для системи ТрО, місцеві депутати мають перевірити факт виділення і стан приміщень для ТрО, провести позачергові засідання сесій для вирішення потреб ТрО.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy