Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: «Слуга Народу» рішуче виключатиме тих, хто не розділяє цінності команди

  • 9859
Олена Шуляк: «Слуга Народу» рішуче виключатиме тих, хто не розділяє цінності команди

«Слуга Народу» має рішучу волю виключати з партії тих, хто не розділяє цінності, з якими Зе!Команда йшла до влади. А до місцевих депутатів у цьому випадку буде застосовано імперативний мандат.

Про це заявила голова політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк у Харкові під час «Великого звіту» Харківської обласної партійної організації.

«Обласні організації вже отримали завдання проаналізувати роботу місцевих депутатів, голів громад і у випадку необхідності застосовувати імперативний мандат. Але хотілося б, щоб це був справжній неупереджений аналіз, а не розборки між членами команди», – сказала очільниця партії.

З народними депутатами, до яких застосувати імперативний мандат не можна за законом, працюватиме дисциплінарна комісія партії, створення якої має затвердити з’їзд партії навесні 2022 року.

«Дисциплінарна комісія буде розбиратися з так званими зашкварами депутатів і пропонувати різні санкційні підходи: позбавлення посад, виключення з фракції, а в особливо складних випадках – навіть ставити питання про позбавлення мандату», – пояснила Олена Шуляк.

Важливим завданням для членів команди на 2022 рік лідерка партії назвала налагодження комунікації з виборцями.

Зокрема, голова Харківської обласної організації «Слуги Народу» Павло Сушко закликав місцевих депутатів Харківщини активніше комунікувати «Велике будівництво» в області та особисто контролювати об’єкти цієї президентської програми.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy