Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: «Слуга Народу» посилить Альянс лібералів і демократів Європи, приєднавшись до нього

  • 6779
Олена Шуляк: «Слуга Народу» посилить Альянс лібералів і демократів Європи, приєднавшись до нього

Центристська президентська партія «Слуга Народу» орієнтується на ліберальний порядок та міцні демократичні інститути і може значно посилити європейську політику так само як Україна здатна посилити ЄС.

Про це заявила голова партії Олена Шуляк, виступаючи на саміті Партії Альянс лібералів і демократів, що проходить у Дубліні.

«Для нас партії, що входять до АЛДЄ, є взірцями політичних сил, відданих спільним цінностям єдиної Європи. А в Україні сьогодні ведеться боротьба за цінності свободи і демократії, боротьба за Європу та її майбутнє», – звернулася до своїх європейських колег Шуляк.

Вона розповіла про історію створення політичної партії «Слуга Народу», яка з кількох десятків людей на початку свого існування перетворилася на потужну політичну силу.

«На сьогодні наша велика політична команда налічує близько 10 тис. людей, працюють жіноче та молодіжне крило партії», – розповіла очільниця «Слуги Народу».

За її словами, партія змогла запровадити найбільш послідовні, системні і радикальні ліберальні реформи за часи Незалежності України. Але реалізацію більшості з них перервало повномасштабне вторгнення росії в Україну. Втім навіть у такий час «Слуга Народу» думає про європейське майбутнє – партії та країни.

«Приєднання до «політичної сім’ї» партії «Альянс лібералів і демократів за Європу» в якості повноправного члена для партії «Слуга народу» є одним з ключових пріоритетів в міжнародній політиці. В Європі є багато політичних «сімей» і партійних конгломератів європейського рівня. Але ми не мали сумніву у тому, що найоптимальнішим варіантом для нас є приєднання саме до АЛДЄ», – констатувала Шуляк.

Вона наголосила, що Україна зараз бореться за свободу, демократію не лише власної країни та народу, а й за свободу Європи. Тому питання приєднання до європейської сім’ї є дуже важливим.

«Ми впевнені, що приєднання нашої партії до Альянсу лібералів і демократів буде значущою подію як для української, так і для європейської політики. «Слуга народу» посилить АЛДЄ так само як Україна посилить Євросоюз. Разом ми можемо більше. Разом ми переможемо!», – підсумувала Шуляк.

Альянс лібералів і демократів за Європу – європейська партія, що включає ліберальні і ліберально-демократичні партії, які в основному діють у країнах ЄС. Фактично є конфедерацією політичних партій європейських країн. На національному рівні партії-члени АЛДЄ беруть участь в урядах 12 з 27 країн ЄС.

Початок офіційного партнерства з лібералами Європи допоможе найчисленнішій партії українського парламенту заручитися підтримкою європейських колег в умовах, коли Україна захищає себе та всю Європу від російської навали.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy