Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: «Слуга Народу» планує розвивати співпрацю з правлячою партією Республіки Корея

  • 7678
Олена Шуляк: «Слуга Народу» планує розвивати співпрацю з правлячою партією Республіки Корея

Співпраця місцевого самоврядування, розвиток жіночого та молодіжного лідерства – такі напрямки співпраці з правлячою партією Республіки Корея «Сила народу» розглядає «Слуга Народу».

Про це повідомила очільниця «Слуги Народу» Олена Шуляк під час зустрічі з делегацією парламентарів Республіки Корея у Верховній Раді.

«Наша політсила здобула значні успіхи на місцевих виборах в Україні 1,5 роки тому. «Слугу Народу» на місцях представляють 225 голів громад, 6400 депутатів різних рівнів. У межах міжпартійного співробітництва з Республікою Корея нам було б дуже цікаво налагодити співпрацю між нашими громадами, муніципалітетами, різними гілками місцевого самоврядування», – наголосила вона.

Олена Шуляк зазначила, що правляча партія Республіки Корея має три крила: студентське, жіноче та молодіжне. «Слуга Народу» у свою чергу ефективно розвиває жіночий і молодіжний рух – вони представлені крилами Зе!Жінки та ЗеМолодіжка.

«У межах подальшої співпраці ми хотіли б, щоб керівники цих крил співпрацювали між собою. У нас є успіхи в розвитку жіночого лідерства. Ми внесли зміни до виборчого кодексу, де зафіксували, що представництво жінок у виборчих списках має складати не менше 40%. Це допомогло значно збільшити кількість жінок, які були обрані до органів місцевого самоврядування на місцевих виборах у 2020 році. Ми б залюбки поділилися нашим досвідом у цьому аспекті», – додала голова «Слуги Народу».

Крім того, парламентарі України та Республіки Корея обговорили необхідність ратифікувати угоду між країнами про фінансову допомогу Україні.

«Наша країна бореться на трьох фронтах: військовому, дипломатичному та економічному. Ми будемо дуже вдячні за допомогу на кожному з них», – звернулася Олена Шуляк до делегації Республіки Корея.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy