Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: «Слуга Народу» не готується до виборів-2023, бо маємо іншу мету

  • 552
Олена Шуляк: «Слуга Народу» не готується до виборів-2023, бо маємо іншу мету

В умовах війни всі політичні партії повинні займатися розв’язання проблем народу. Саме тому питання політики, підготовки до парламентських виборів-2023 у «Слуги Народу» зараз відкладені.

Про це розповіла в інтерв’ю НВ голова партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

«Мені дуже подобається фраза Володимира Зеленського, що зараз є одна єдина партія — це український народ. І, на мою думку, всі політичні партії повинні зараз займатися якраз вирішенням проблем народу, а не підготовкою до виборчого процесу», – переконана вона.

За словами Олени Шуляк, у політичній партії «Слуга Народу» є два вищих керівних органів: політична рада партії і національна рада громад. На сьогодні, враховуючи воєнний стан, і те, що питання політики, підготовки до виборчого процесу не стоять точно на першому місці, та й на другому також, додає голова партії.

Так, розповідає очільниця «Слуги Народу», Національна рада громад, яка об’єднує всіх очільників регіональних осередків, дуже активна, і всі питання, які підіймаються на ній, якраз стосуються роботи безпосередньо з місцевими депутатами. Усі партійні офіси фактично перетворені на гуманітарні хаби, де ніде не використовують агітації, чи якісь речі, пов’язані з класичною політичною діяльністю. Вона повністю переформатована на інший лад, зазначає народна депутатка.

«Зараз ми активно на рівні партійних осередків долучаємося до процесу відновлення України. А вже коли будуть вибори — у всіх буде можливість розказати, хто що зробив, або не зробив. Люди дуже бачать, хто залишився разом з ними, хто працює в громадах і при чому не важливо де ця громада знаходиться: чи вона у прикордонній області, прикордонному містечку, чи це громада на заході України», – наголосила вона.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy