Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: Швеція підтримуватиме децентралізацію в Україні та розвиток громад після війни

  • 325
Олена Шуляк: Швеція підтримуватиме децентралізацію в Україні та розвиток громад після війни

Швеція продовжуватиме підтримку України в контексті децентралізації та повоєнної підтримки громад.

Про це заявила голова партії «Слуга Народу» Олена Шуляк під час зустрічі з послом Швеції в Україні Тобіасом Тибергом.

Вона зауважила, що у контексті реформи децентралізації в Україні Швеція відіграла важливу роль: завдяки різноманітним програмам від донорів в нашій країні грамотно навчалися та організовували процеси.

Так, до прикладу, Шведська асоціація місцевих влад та регіонів (SALAR) та Шведсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» виступали партнерами профільного Комітету впродовж років. Так на світ з’явилися експертні дослідження, аналіз чинного законодавства на відповідність європейським стандартам, фахові пропозиції стосовно внесення до нього необхідних змін тощо, повідомила народна депутатка.

«Очевидно, війна росії проти України багато з цих процесів видозмінила і призупинила. Але після нашої перемоги (особливо під час відбудови), громади повинні відбудовуватися, розвиватися й надалі, переймаючи найкращі практики наших дружніх партнерів», – сказала Олена Шуляк.

Окрім того, підтримка передбачається і в питанні розвитку громад.

«Зараз наші громади мають дуже багато викликів: і щодо комплексного прогнозування розвитку та планування відновлення територій, і щодо залучення експертів для врахування міжнародного досвіду при створенні національної інформаційної бази для відбудови та багато іншого. Весь цивілізований світ об’єднується навколо України і це для нас неймовірно цінно», – сказала голова партії.

На її думку, ближчим часом Комітет держвлади, місцсамоврядування, регрозвитку та містобудування напрацює спільно з Шведською стороною конкретні плани, щоб кожна українська громада після перемоги могла якнайшвидше повернутися до повноцінного життя.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy