Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк щодо законопроєкту про деолігархізацію: Треба розділити бізнес і політику

  • 11249
Олена Шуляк щодо законопроєкту про деолігархізацію: Треба розділити бізнес і політику

Законопроєкт про деолігархізацію, внесений Президентом, розділяє бізнес і політику. Він є першою законодавчою ініціативою, що розпочинає вирішення цієї проблеми.

Про це заявила народна депутатка від «Слуги Народу», заступниця голови Комітету з питань організації державної влади Олена Шуляк в ефірі телеканалу «Еспресо».

«Жодна європейська цивілізована країна не зростила собі таку кількість олігархів, котрі десятки років зміцнювали свій вплив на владу. Законопроєкт про деолігархізацію можна вдосконалювати, подаючи поправки. Проте на сьогодні це єдиний документ, який розпочинає вирішення величезної проблеми, що існує в нашій країні», – сказала Олена Шуляк.

Депутатка наголосила, що в законопроєкті немає жодного слова про те, що чиясь власність буде відбиратися. Не йдеться і про жоден тиск на представників бізнесу. Документ лише описує критерії, за якими визначатимуть олігархів, та запроваджує для них певні обмеження.

«Якщо ти підпадаєш під критерії олігархів і відповідаєш трьом із чотирьох (маєш вплив на політику, медіа, займаєш монопольне становище в галузі, розмір статків понад 2 млрд грн), тебе занесуть до відповідного реєстру. Це накладає на олігарха певні обмеження: йому не буде дозволено фінансувати політичні партії, брати участь у великій приватизації, щоб ще більше не нарощувати свій вплив. Люди, суспільство мають право знати, що якщо олігархи зустрічаються із представниками влади – їм треба публічно це вказувати. Така норма також міститься в законопроєкті», – пояснює депутатка.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy