Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк розповіла, звідки Україна братиме ресурси на відбудову інфраструктури

  • 438
Олена Шуляк розповіла, звідки Україна братиме ресурси на відбудову інфраструктури

Естонія, Великобританія, Туреччина чи Данія – провідні країни світу можуть взятися за відновлення українських міст, які постраждали від воєнних дій російських окупантів.

Про це розповіла голова партії «Слуга Народу» Олена Шуляк під час ефіру на каналі Еспресо.

«Вже зараз різні країни беруть шефство над українськими територіями. Наприклад, уряд Естонії офіційно заявив про те, що вони будуть займатись відновленням Житомирської області. Йдуть перемовини щодо сум і об’єктів інфраструктури – мости, дороги, школи та садочки. Все буде реконструйоване”, – сказала вона.

Також йдуть перемовини про те, що Великобританія братиме участь у розбудові Київської області, Туреччина розглядає можливість інвестувати в Харківщину, Данія – розглядає допомогу Миколаївщині.

«Це буде гарним трендом, коли країни приєднуватимуться до того, щоб розбудовувати міста України», – заявила Олена Шуляк.

За її словами, для відновлення інфраструктури, що зруйнована росіянами, розраховують на кошти з макрофінансової допомоги у 9 млрд грн від ЄС, а також з платформи «United 24», яка має на меті збільшити благодійні пожертви на підтримку України у світі, зокрема й шляхом об’єднання зусиль міжнародних партнерів, донорів, благодійників.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy