Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк розповіла, звідки держава візьме гроші на підвищення зарплат військовим

  • 7944
Олена Шуляк розповіла, звідки держава візьме гроші на підвищення зарплат військовим

Президент підписав указ, у якому передбачається підвищення грошового забезпечення військовослужбовців. Гроші для цього підуть зі сплати ренти для компаній, які працюють у сфері видобутку газу.

Про це повідомила голова партії «Слуга Народу» Олена Шуляк в інтерв’ю «ТСН».

Так, з 1 березня зарплати військовослужбовців ЗСУ збільшаться на 30 %, а військовослужбовців Державної прикордонної служби та Національної гвардії на 20 %.

«Ми будемо ухвалювати перерозподіл бюджету та законопроєкт щодо джерел доходів, які потім будуть використані безпосередньо на виплати зарплат. Ми плануємо підвищити ренту для компаній, які працюють у сфері видобутку газу. Зараз Мінфін має надати відповідні розрахунки. Якщо цих грошей там буде недостатньо, як я вже казала, буде перерозподіл інших статей», – сказала вона.

Голова партії наголосила, що сьогодні обороноздатність – на першому місці. Тому, переконана Олена Шуляк, з цим завданням й Мінфін гідно впорається, і парламент збере 226 голосів.

«Ми точно встигнемо до 1 березня. Зараз очікуємо всіх документів безпосередньо від Мінфіну», – підсумувала народна депутатка.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy