Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк розповіла, скільки грошей українці витратили на ремонт пошкодженого житла в рамках єВідновлення

  • 278
Олена Шуляк розповіла, скільки грошей українці витратили на ремонт пошкодженого житла в рамках єВідновлення

З моменту запуску програми єВідновлення українці скористалися коштами, отриманими як компенсація за пошкоджене в результаті збройної агресії рф житло, 27385 разів на загальну суму 329 млн грн. Це на 17% і на 4 тис транзакцій більше за показник минулого тижня.

Про це повідомила голова Комітету ВР з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, очільниця політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

За її словами, основну кількість транзакцій – 85%, складають витрати на будівельні матеріали. На них українці витратили вже 279 млн грн. 10% транзакцій на суму 32 млн грн припадає на придбання шпалер, фарби, скла. І лише 5% – на оплату будівельних послуг. На них українці витратили близько 18 млн грн.

«Як і раніше, середній чек цих витрат складає 12 021 грн, але має тенденцію до поступового зниження. Це є одним із результатів розширення переліку дозволених МСС у програмі.  Так, на сьогодні долучитися до програми можуть компанії, що займаються виробництвом покриття для підлоги, товарів для дому, лакофарбової продукції, обладнання водопровідної і опалювальної системи, підрядники з електрики, бетонних і теслярських робіт тощо», – зауважила Олена Шуляк.

Партнерами програми, пояснює вона, сьогодні зареєстровано вже 1263 компаній, причому переважну більшість з них – 84%, складають українські ФОПи. А обміняти отримані у якості компенсації кошти на будівельні матеріали чи послуги можна в одній з 3685 точок продажу.

Нагадаємо, 18 вересня у Верховній Раді зареєстровано Законопроєкт №10063, що передбачає грошову компенсацію за ремонт пошкодженого житла, який громадяни зробили власним коштом. Почати виплачувати такі компенсації зможуть після внесення відповідних змін до закону №2923-IX, який регулює порядок виплати компенсацій громадянам, чиє житло було пошкоджене або зруйноване внаслідок російської агресії.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy