Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк розповіла про важливі зміни для ринку будівельних матеріалів у рамках відбудови

  • 289
Олена Шуляк розповіла про важливі зміни для ринку будівельних матеріалів у рамках відбудови

Відновлення зруйнованих об’єктів в Україні потребуватиме будівельних матеріалів та обладнання на суму понад 62,8 млрд доларів. Тому важливо, щоб ринок виробництва будівельної продукції надавав якісні матеріали, а також технології, за якими ці матеріали будуть використовуватися.

На цьому наголосила голова Комітету ВР з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, очільниця політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк на конференції «Перемога заради майбутнього України: прозорість та ефективність», за участі віцепрем’єр-міністра-міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександра Кубракова, Надзвичайного і Повноважного Посла США в Україні Бріджит Брінк, заступника голови Представництва ЄС в Україні Ремі Дюфло.

«Для відновлення зруйнованих та пошкоджених об’єктів потрібні цемент, скло, бетон, вікна, двері – тобто все, що руйнує ворог. Важливо, щоб будівельні матеріали були якісними. Парламент вже заборонив такий шкідливий матеріал як азбест, який є токсичним та канцерогенним. Цей важкий шлях ми долали з 2018 року», – зазначила Олена Шуляк.

Вона додала, що наразі в Україні в процесі імплементації перебуває 305 європейський регламент, аби матеріали для відбудови відповідали всім стандартам ЄС.

«Всі виробники будівельної продукції будуть заносити до електронної системи всі показники та декларації, які стосуються будівельних матеріалів. Тоді ми зможемо побачити, яка продукція на який об’єкт та з якими характеристиками доставляється. Важливо, аби всі будівельні матеріали відповідали всім європейським стандартам», – наголосила Олена Шуляк.

Народна депутатка також нагадала, що реформою містобудування, яку передбачає підтриманий парламентом законопроєкт №5655 передбачене створення інституту професійних уповноважених осіб з містобудівного контролю, які займатимуться питаннями технічного нагляду, оцінки якості матеріалів і технологій.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy