Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк розповіла про цифровізацію відновлення та розвитку регіонів

  • 278
Олена Шуляк розповіла про цифровізацію відновлення та розвитку регіонів

Україна має повністю синхронізувати регіональну політику з принципами та інструментами ЄС, зокрема це стосується цифровізації відбудови та розвитку регіонів.

Про це повідомила голова Комітету ВР з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, очільниця політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк під час спільного засідання Комітету регіонального розвитку Європарламенту та профільним комітетом Верховної Ради.

«Перед Україною відкрились нові перспективи та можливості, зокрема використання фінансових інструментів та фондів ЄС для країн-кандидатів. Це рушій для процесу відновлення нашої країни. Тому ми щоденно продовжуємо розробляти та впроваджувати цифрові інструменти для відбудови та розвитку регіонів. Це допомагає пришвидшити процеси, унеможливити корупцію та синхронізувати необхідну для відновлення та розвитку країни інформацію», – сказала Шуляк.

Вона нагадала, що зараз триває удосконалення системи DREAM – Державної цифрової екосистеми управління відновленням. А до кінця 2023 року у тестовому режимі стартує робота Геоінформаційної системи регіонального розвитку.

«Вона забезпечить збирання, зберігання та аналіз даних на регіональному та місцевому рівнях. Всі ці дані використовуватимуть для розробки ефективних стратегій розвитку регіонів та відстежування їх виконання», – пояснила голова профільного комітету.

Також, за її словами, працює та постійно вдосконалюється Єдина державна е-система у сфері будівництва. Вона максимально цифровізує будівельні процеси та документи і сприяє прозорості, ефективності, безпеці будівельних процесів.

Ще одним механізмом цифровізації відновлення став Реєстр пошкодженого та знищеного майна. Наразі в ньому є понад дані про 196 тис. пошкоджених або зруйнованих об’єктів, ця інформація оновлюється щодня. У майбутньому ці дані планують синхронізувати з Міжнародним реєстром пошкодженого росією майна, задля отримання всіх репарацій від країни-агресора.

«Максимальна цифровізація процесів, посилення наших громад усіма можливими інструментами, забезпечення високих екологічних, безпекових, енергетичних стандартів – ключі до справді європейського відновлення», – підсумувала Шуляк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy