Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк розповіла про соціальну підтримку учасників бойових дій

  • 8713
Олена Шуляк розповіла про соціальну підтримку учасників бойових дій

Парламент ухвалив законопроєкт № 7151, який розширює коло осіб, які можуть отримувати статус учасника бойових дій та користуватися пільгами. Якими саме розповіла голова політичної партії “Слуга Народу” Олена Шуляк.

“Ми проголосували за те, щоб добровольці Сил територіальної оборони, люди, які захищають свої міста у складі тероборони або ж увійшли до складу громадських формувань з охорони порядку і державного кордону, могли отримати статус учасника бойових дій. Це забезпечить їм надійну та всебічну соціальну підтримку”, – сказала очільниця “Слуги Народу”.

Також вона пояснила, що поранені чи покалічені бійці отримають статус осіб з інвалідністю внаслідок війни.

За її словами, відтепер всі захисники та захисниці зможуть користуватися низкою пільг, які передбачені Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

“Зокрема, це безплатні ліки, 75% знижки на квартплату та комунальні послуги, забезпечення санаторно-курортним лікуванням, безоплатний проїзд у транспорті та ще багато пільг для підтримки захисників та їхніх сімей”, – перерахувала Шуляк.

Крім того, очільниця “Слуги Народу” наголосила, що у законопроєкті чітко визначені ті, хто може отримати статус члена сім’ї ветерана або загиблого на війні. Зокрема це батьки, інший з подружжя, що не одружився вдруге, діти, що не мають своїх дітей, діти, що мають свої сім’ї, але стали інвалідами до досягнення повноліття, утриманці загиблих воїнів.

“Зараз ці люди захищають всіх нас, наших рідних та близьких, всю Україну. І ми потурбуємося та захистимо їх самих та їхні сім’ї”, – пообіцяла Шуляк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy