Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк розповіла про роль жінок у відбудові України

  • 386
Олена Шуляк розповіла про роль жінок у відбудові України

Українські жінки можуть та мають право надавати свою експертизу в усіх процесах відбудови сучасної України. Адже саме вони є основним користувачем соціальних і державних послуг, а тому добре знають, де і що краще змінити, щоб країна розвивалась за новими правилами.

Про це розповіла голова партії «Слуга Народу» Олена Шуляк під час Українського жіночого конгресу, у якому взяли участь представниці руху «ЗеЖінки».

«Жінки за час війни показали свої найкращі, лідерські та організаторські здібності. Після перемоги їхній голос буде сильнішим. Але нам потрібно працювати для цього на різних рівнях. До речі, нещодавно 120 жінок ухвалили резолюцію, у якій звернутись  до центральних органів виконавчої влади з проханням, щоб жінки брали участь з квотою не менше 50% в усіх процесах  відбудови», – зауважила вона.

Олена Шуляк також нагадала, що у 2020 році парламент ухвалив нове виборче законодавство, яке передбачало квоту для жінок у виборчому списку – 40%. Після місцевих виборів стало зрозуміло, що якщо раніше у міських радах представництво жінок становило 20%, то після виборів – 31%. В обласних радах представництво підвищилось з 15 до 21%.

«Проте парламенту треба виправити деякі помилки, які були зроблені під час місцевих виборів. Наприклад, наявність 63% відмов серед жінок. Йдеться про ситуації, коли кандидатки після перемоги відмовлялись представляти інтереси народу в місцевих радах. Тобто цих жінок просто використовували як технічних кандидатів в обласних або місцевих радах», – звернула увагу голова партії.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy