Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк розповіла про пріоритетні напрямки роботи парламенту

  • 434
Олена Шуляк розповіла про пріоритетні напрямки роботи парламенту

Обороноздатність країни, соціальна підтримка та допомога бізнесу наразі є пріоритетами у законодавчій роботі парламенту. Про це повідомила голова політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк в інтерв’ю Радіо Свобода.

«У нас є декілька пріоритетних напрямків. Перший пов’язаний з підвищенням обороноздатності держави. Якщо подивитися період з початку повномасштабного вторгнення, то переважна більшість законопроєктів стосувалася цієї тематики», – констатувала Шуляк.

Другим важливим напрямком роботи парламенту, за її словами, є соціальна сфера.

«Зокрема у планах ухвалення законопроєкту про другий рівень пенсійної системи. Це те, що ми обіцяли нашим виборцям», – наголосила очільниця «Слуги Народу».

Вона додала, що третім важливим напрямком роботи парламенту є допомога бізнесу, який зараз опинився у надзвичайно складній ситуації.

«Бізнес, який залишився в Україні – це справжні герої. Вони створюють робочі місця, сплачують податки, перезапускають економіку. І ми маємо це підтримати», – зазначила Шуляк.

Вона нагадала, що парламент ухвалив законопроєкт, який звільняє бізнес від сплати податків за знищене майно, адже чинне законодавство прописане таким чином, що навіть якщо не можна використовувати майно, все одно треба платити податок на нерухомість.

«Також ми звільнили бізнес від сплати земельного податку на територіях, де ведуться активні бойові дії, а також там, де землі заміновані. Сподіваємося, що так ми суттєво знизимо навантаження на бізнес», – підсумувала Шуляк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy